Filmpolitiet
Filmpolitiet
Oct 29, 2020
Halloween-spesial: Hekser, kos og grøss
47 min
Halloween er her, og med det, behovet for skrekkelige filmer og serier! I denne podkasten gir vi deg totalt 9 tips som du kan strømme, alt fra grotesk splatterfilm til lun heksekos. Programledere er Birger Vestmo, Marte Hedenstad og Sigurd Vik.
Jeg kan ingenting om vin
Jeg kan ingenting om vin
Dagens Næringsliv & Acast
8. Julemiddagen – de beste drikketipsene til alle rettene
Hvilken vin takler både rødkål og ribbe? Hva passer best til røkt og urøkt pinnekjøtt? Hva skal du drikke til juletorsken? Rakfisk? Vilt? Kalkun? Og hva drikker du til den aller vanskeligste retten å sette vin til – lutefisken? Det blir også drikketips til multer, karamellpudding, riskrem og panettone. Schätzel Riesling Kabinett 2019 https://www.dn.no/smak/vin/schatzel-riesling-kabinett/4-1-108283   Broc Vine Starr Zinfandel 2018 https://www.dn.no/smak/vin/broc-vine-starr-zinfandel/4-1-113172   Riesling GG Pittersberg 2019 https://www.dn.no/smak/vin/riesling-gg-pittersberg/4-1-108882   Pernand-Vergelesses Les Combottes 2018 https://www.dn.no/smak/vin/pernand-vergelesses-les-combottes/4-1-83757   Bota Velha Douro Tinto 2018 https://www.dn.no/smak/vin/bota-velha-douro-tinto/4-1-83870   Karthäuserhof Bruno Kabinett Feinherb 2019 https://www.dn.no/smak/vin/karthauserhof-bruno-kabinett-feinherb/4-1-110436   Dom. Alain Voge St. Joseph Les Côtes 2018 https://www.dn.no/smak/vin/dom-alain-voge-st-joseph-les-cotes/4-1-113202   Lorelei riesling sekt brut 2019 https://www.dn.no/smak/vin/lorelei-riesling-sekt-brut/4-1-109354   Skin n Bones Pinot Noir 2019 https://www.dn.no/smak/vin/skin-n-bones-pinot-noir/4-1-78262   Keller Rieslaner Auslese 2019 https://www.dn.no/smak/vin/keller-rieslaner-auslese/4-1-108447   Royal Tokaji Aszù 5 Puttonyos Blue Label 2013 https://www.dn.no/smak/vin/royal-tokaji-aszu-5-puttonyos-blue-label/4-1-72966   Alambre Moscatel De Setubal 20 YO https://www.dn.no/smak/vin/alambre-moscatel-de-setubal-20-yo/4-1-109316   Tenuta di Castellaro Malvasia delle Lipari 2015 https://www.dn.no/smak/vin/tenuta-di-castellaro-malvasia-delle-lipari/4-1-56564   See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
26 min
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu