Podcastuje
Podcastuje
Nov 2, 2020
Podcast na szybko w czasach ⚡
Play • 3 min
Zarezerwowałem i ustawiłem podcast dla Strajku Kobiet

⚡ Dziewczyny, zarezerwowałem dla Was podcast. Nie chciałem, aby ktoś niepowołany zajął miejsce ośmiu gwiazdek. Wasz głos jest ważny. Wykorzystajcie siłę tego medium, aby wzmocnić przekaz.

▶ Zrobiłem dla Was podcast. Nazywa się Osiem gwiazdek. Jest gotowy do użycia. 📻 Oddam ten podcast Strajkowi Kobiet.

Myślałem, jak jeszcze mogę pomóc. Manifestacje, wspieranie, bojkot polityków pisu. To umiem. Lans jest mi obcy. Wierzę w to, co robicie. Nie chciałem popełnić błędu influencerki, łączącej obecną sytuację z batonikami fit. Wasz głos powinien być słyszany nie tylko w bieżącym tygodniu. Ale zawsze (i wszędzie PiS…).

Ustawiłem wszystko tak, że wystarczy tylko nagrywać audio i wrzucać razem z opisem. Można zmienić nazwę, można zmienić obrazek. Dostosujcie to do swoich potrzeb.

Podcast jest już na Spotify. W ciągu kilku dni będzie na iTunes i w Google Podcasts. Wszystko jest za darmo. Pomogę z techniką i wymaganiami technicznymi. Dla Was.

Wśród nas/Was jest wiele osób, które mogą wnieść mnóstwo wartości swoimi wypowiedziami. Naukowcy, działacze, zwykli ludzie z piękną historią. Mamy moment pędu, który trzeba wykorzystać w sprawie, która jest słuszna. Nie ma teraz słuszniejszej sprawy.

🎙 Wasz głos powinien być słyszany. Cały czas. Podcast to jest medium evergreen. Będzie dostępny, póki będzie istniał internet. Wrzućcie go na stronę, na profil na FB. Mówcie o tym, co ważne. Użyjcie jeszcze jednego medium, aby wiadomo było, że nie warto zadzierać z połową ludzkości.

🎧 Oddam Wam ten podcast. Za jeden uśmiech. Niech służy dobrej sprawie, niech pomaga wszystkim zrozumieć, że macie rację. Niech przekonuje słowem, profesjonalizmem wypowiedzi, nawet rozrywką.

Filozofia ośmiu gwiazdek przyświeca mi od wyborów latem. @strajk_kobiet tylko wzmocnił mnie w przekonaniu, że idę w dobrą stronę. 👉 Bierzcie ten podcast i walcie z grubej rury. Kontakt na priv lub na jedrzej@podcastuje.pl


Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu