Kriminálne spisy
Kriminálne spisy
Feb 25, 2021
02 - Správny chlap
Play • 38 min
Príbeh Mira Štolca je príbehom človeka, ktorý dvakrát dokázal presvedčiť sudcov o tom, že sa naozaj napravil. A to aj vtedy, keď už bolo jasné, že ide o recidivistu. Systém v jeho prípade opakovane zlyhal a doplatili na to tri mladé ženy. Jedna z nich si z chorého vzťahu odniesla „iba“ trvalé následky, zvyšné dve však zaplatili tú najvyššiu cenu. Miro Štolc sa už na slobodu nikdy nedostane. Nikdy sa už neprejde po ulici a nikdy so žiadnou ženou nenadviaže vzťah, v ktorom by jej mohol fyzicky ublížiť. Štát si je teraz konečne istý, že ide o nebezpečného recidivistu, ktorý nemôže ostať na slobode. Konečne. Ale bohužiaľ, neskoro.

Kriminálne spisy sú nový podcast Rádia Expres. Ponorte sa s nami do hlbín policajných archívov a pripomeňte si tie najhrôzostrašnejšie prípady v dejinách našej kriminalistiky. Príbehom vás bude sprevádzať herec Martin Kaprálik a psychologička Sylvia Dančiaková.

Podcast Kriminálne spisy obsahuje násilné a sexuálne scény. Preto nie je vhodný pre poslucháčov mladších ako 18 rokov, ani pre citlivé povahy.
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu