Jak ćwiczyć dykcję? Poznaj PRAKTYCZNE ĆWICZENIA na wyraźną wymowę z korkiem!
Play episode · 8 min

POBIERZ BEZPŁATNY E-BOOK: "70 ćwiczeń z dykcji na 7 dni tygodnia, które zamienią Cię w profesjonalnego mówcę" https://annapro.pl/newsletter/

Ten e-Book jest nagrodą za zapisanie się na mój newsletter, w którym dowiesz się, jak przemawiać PROfesjonalnie (na scenie i w onlinie :) )

Zastanawiasz się, Jak ćwiczyć dykcję? Jak nauczyć się wyraźnie mówić? Robić lepsze #prezentacje i czuć się pewniej na scenie? Jak zrobić trening artykulacji i dykcji? Jednym ze sprawdzonych sposobów, który często stosowany jest przez aktorów są ćwiczenia z korkiem. Sprawdź, jak wykorzystać korek do pracy nad lepszą artykulacją! W najbliższych odcinkach poznasz ćwiczenia na dykcję i emisję głosu, a w dzisiejszym nagraniu - ćwiczenie z korkiem.

 

A może zastanawiasz się, kim jestem ❓ Nazywam się Anna PROńczuk-Omiotek, jestem przedsiębiorcą, mówcą, trenerem i mentorem. Mam 2 firmy i przeprowadziłam ponad 5000 godzin szkoleń z wystąpień publicznych.

Pomogę Ci być “PRO” w 3 obszarach: ▶ 💻 PROduktywność, ▶ 💰 PROwadzenie firmy i startupu, w Polsce i w Californii, ▶ 🗣 PROfesjonalne prezentacje i wystąpienia (offline i online).

Jeżeli potrzebujesz szkolenia, mentoringu lub indywidualnej konsultacji, napisz do mnie: kontakt@annapronczuk.pl 🔥🔥🔥 Jeżeli chcesz zacząć nagrywać swojego własnego vloga, ale czujesz stres przed kamerą 🎥 to również bardzo chętnie Ci pomogę! Pozdrawiam Cię ciepło i życzę miłego oglądania! :)

PO WIĘCEJ WIEDZY ZAPRASZAM NA: → blog http://annapronczuk.pl/ → fanpage Anna PRO: https://www.facebook.com/AnnaPronczuk... → grupę o PROduktywności: https://www.facebook.com/groups/PROdu... → grupę o PROfesjonalnych wystąpieniach: https://www.facebook.com/groups/wysta... → instagram @annaprro 📸 To jak, widzimy się? DO ZOBACZENIA! :)

#dykcja #wystąpieniapubliczne #wymowa #artykulacja

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu