"מבחינת תומכי טראמפ הקורונה היא הרעשה של השמאל שנועדה לפגוע בבחירתו" | פרק 10
Play • 44 min

ד"ר ערן בן פורת סגן נשיא מכון למחקרי דעת קהל בחברת מחקרי השוק והסקרים האמריקאית SSRS, וחבר בדסק מקבלי ההחלטות בנושא הבחירות של CBS טוען: פוקס ניוז הצליחו להפוך את הקורונה לחלק ממלחמת התרבות

"יש מקבץ מאוד גדול של בערך 40 מיליון איש, שחיים בתוך יקום שכבר 40 שנה מנותק מרכזי המידע הנורמלים. הם ניזונים מפוקס ניוז, משדרני רדיו כמו ראש לימבו ופחות מזה מרשתות חברתיות וחיים בעולם שבו הקורונה תעלם אחרי הבחירות כי היא קונספירציה שנועדה לפגוע בבחירתו של טראמפ". את הדברים הללו אומר פרופ' יוחאי בנקלר, מאוניברסיטת הרוורד, מנהל מרכז ברקמן לחקר אינטרנט וחברה.
וד"ר ערן בן פורת סגן נשיא למחקרי דעת קהל בחברת מחקרי השוק והשסקרים האמריקאית ssrs, וחבר בקבוצה קטנה של מומחים שמרכיבים את הסוקרים של רשת CBS, מוסיף: אחת ההצלחות של פוקס ניוז היא שהם הצליחו להפוך את הקורונה לנדבך במלחמת התרבות. "מבחינת תומכי טרמפ הקורונה היא הרעשה של השמאל  ולא בעיה שהם חווים על בשרם. הם יוצאים נגד ההגבלות, הם לא שופטים את טראמפ על זה, לא משנה מספר המתים"
ד"ר גיא לרון, היסטוריון מהאוניברסיטה העברית אומר שאחד ממוקדי הכול מטראמפ הוא מעמד הפועלים שנכווה מהגלובליזציה – וטראמפ הבטיח לו שינוי: " הגלובליזציה רוששה את התעשייה האמריקאית, פלדה, טקסטיל מכוניות, ואת האנשים שעבדו בה והתפרנסו בכבוד ממנה. ההופעה של טראמפ שאומר מילים ברורות נגד הגלובליזציה, ופועל למלחמת סחר בסין עשתה את העבודה".

See omnystudio.com/listener for privacy information.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu