82: Kateřina Borovanská (Freya CZ) - Pomocí content marketingu dostanete k lidem to, co chcete
Play • 20 min

V Česku není mnoho větších odborníku na content marketing, než je Kateřina Borovanská. Ta své know-how nabízí v tuzemsku i v Británii, pořádá ceny Fenix Content marketing Awards a o praktické tipy a triky se podělí v dnešním díle podcastu Na vlně podnikání.

Kateřina během své kariéry pochopila, že content marketing se jen obtížně měří. Trpělivě tak vysvětluje klientům, že dobrý content marketing podpoří sales, ale podpoří také jméno značky a snadno ušetří peníze HR oddělení. To by totiž jinak muselo platit za drahou kampaň na hledání nových kolegů. V rozhovoru s Danem Tržilem také zmíní rozčarování některých klientů nad tím, když chce vědět, v jakých číslech se firma pohybuje, aby zjistila, jestli jí dobře nastavený marketing vůbec někdy může přinést větší zisky.

“Content marketing je dobrý sluha, ale špatný pán,” vysvětluje Kateřina. Posluchačům přiblíží co spojuje většinu vítězů soutěže Fenix Content marketing Awards a také jak dlouho mají firmy počkat, než se rozhodnou nový kanál, kterým oslovují zákazníka, vzdát.

V rozhovoru s Kateřinou Borovanskou se ještě dozvíte:
  • Příklady firem s dobře nastaveným content marketingem
  • Co se vlastně za termínem content marketing skrývá
  • Kdy by firmám nedoporučila věnovat se YT kanálu a vydávat časopis

Partnerem epizody je Twisto.cz. Platební appka s kartou, která zjednodušuje život. Při registraci zadejte kód NAVLNEPODNIKANI a získáte 300 korun.

 

Další díly podcastu naleznete na webu Na vlně podnikání.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu