98: Janka Chudlíková - Pozitivní myšlení umí léčit
Play • 32 min

Jana Chudlíková není jen další kouč, kterých jsou v Česku stovky. V minulosti si prošla korporátem, ale už se dlouhé roky věnuje školení soft skills na volné noze, které kombinuje se svou vášní – neurovědou. Díky poznatkům o fungování mozku tak může lidi lépe učit, jak přemýšlet o svých starostech a úspěších. O tom i o mnoha dalších tématech bude dnes mluvit s Danem Tržilem.

 

„Umím říct, co neumím, ale v lektořině jsem profík,“ říká o sobě Janka, která nemá rád zbytečnou skromnost. V dnešním podcastu Na vlně podnikání popíše svojí cestu z marketingu Procter & Gamble až na volnou nohu, kde se nyní mimo jiné pokouší již potřetí rozjet fungování online koučingu.

Prozradí také, jak na její byznys dopadla finanční krize v roce 2008, i to, jaké má ona sama slabé stránky. Vysvětlí také, jak mohou obrazy v mozku zlepšit náš život, nebo nás přivést až k depresím. Janka, která budování svého brandu postavila z velké části na přenášení svého know-how zdarma si nyní láme hlavu, jak svou cílovou skupinu přimět, aby začala za její služby platit. V podnikání se jí ovšem daří a tak je vše na dobré cestě.

 

V rozhovoru s Jankou Chudlíkovou se ještě dozvíte:
  • Proč měla v době, kdy se její vrstevníci připravovali na penzi, několik zaměstnání
  • Proč je podle ní důležité zůstat pozitivně naladěn
  • Jak se dostala do DVTV
  • Jak pracovat s chmurnými myšlenkami

Partnerem epizody je operativní leasing od Driveto. Nejlepší cesta k novému autu‎.

Další epizody podcastu naleznete na webu Na vlně podnikání

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu