77: Adam Szabó (Driveto) - O hledání nových cest v podnikání
Play • 20 min

Adam Szabó je CEO start-upu Driveto, tedy agregátoru operativních leasingů. Ve firmě je od začátku roku 2017 a už z kraje mu dal investiční fond Miton prostor prosazovat ve společnosti své nápady. Díky tomu se nyní firmě daří a plánuje expanzi na Slovensko.

V dnešním podcastu Na vlně podnikání ovšem nezůstane pouze u expanze. Dan Tržil se Adama zeptá na to, jaké je to rozjíždět nové projekty a jak validovat byznys nápady. Podle Adama je totiž důležité pořád ověřovat, že se firma vyvíjí správným směrem. Říká, že řada podnikatelů má nápad a pak už jen bezhlavě touží po tom, aby jim seděla čísla.

Szabó také nastíní, jak se firma věnuje SEO a jak bojuje s vyhledávači. Proč plánuje expanzi a proč právě na Slovensko i to, jak se liší trhy s automobily v jednotlivých zemí. Adam věří v budoucnost firmy. „Trend nevlastnit auto bude sílit,“ říká a ukazuje na příkladech, kdy si lidé pořídí malý vůz a brzy potřebují kombík a kdy si lidé pořídí kombík a dostanou služební automobil.

 

V rozhovoru s Adamem Szabó se ještě dozvíte:
  • Co je to Driveto a jak funguje Driveto klub
  • Jak vypadá práce ve firmě pod velkým investičním partnerem
  • Jak se liší trh Polska a České republiky
  • Jakou roli při řízení firmy mají rady od zákazníků a dalších společností

Partnerem epizody je Supro Nivelo. Firma, kterou si lidé najímají, aby vymyslela, navrhla a realizovala internetové služby.

Další epizody podcastu naleznete na webu Na vlně podnikání.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu