87: Vráťa Zima (Synetech) - O vývoji mobilních aplikací
Play • 23 min

Prorazit s mobilní aplikací na trhu není vůbec snadné. Snad nejvíce o tom ví právě host dnešního dílu podcastu Na vlně podnikání Vráťa Zima, který vede firmu Synetech, jež aplikace vyrábí. V rozhovoru s Danem Tržilem probere, kolik vývoj stojí a kolik je za výsledným produktem práce.

Měli jste někdy nápad na mobilní aplikaci, která lidem zlepší život, ušetří čas a z vás navíc ještě udělá boháče? Pak byste měli vyhledat Vráťu Zimu a firmu Synetech. Ta se specializuje s výrobou aplikací na klíč. Nečekejte ovšem, že vám mezi dveřmi poví cenu, za napsaní nového Uberu, WhatsAppu a Tinderu. Věc je totiž malinko složitější.

V dnešním díle podcastu tak přijde řeč na to, kolik stojí výroba aplikace a na jak dlouho taková práce vyjde. Vráťa popíše, jaký je rozdíl mezi českými a zahraničními klienty, když přijde na aplikace a popíše také soutěž AppParade, kterou si Synetech převzal pod svá ochranná křídla.

V rozhovoru s Vráťou Zimou se ještě dozvíte:
  • Proč se rozhodli zachránit soutěž AppParade
  • Popíše jaké jsou trendy mezi mobilními aplikacemi
  • Vysvětlí, jaké chyby často dělají sami vývojáři
  • Čím se liší vývoj aplikace pro iOS a Android

Další díly podcastu naleznete na webu Navlnepodnikani.cz

Partnerem epizody je Twisto.cz. Platební appka s kartou, která zjednodušuje život. Při registraci zadejte kód NAVLNEPODNIKANI a získáte 300 korun.

 

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu