90: Max Vrána (Creative Dock) - O tom, jak se budují firmy
29 min

Max Vrána odešel po 17 letech z Unicorn systems a zamířil do Creative dock jako CEO. V rozhovoru s Danem Tržilem dnes probere, jak se budují firmy a proč je velký zájem i o rebuilding společností. Popíše, jak Creative Dock funguje a prozradí, že Zonky už dávno nejsou jejich jediná chlouba.

V dnešním podcastu Na vlně podnikání dojde i na Danovo oblíbené téma – expanze. Max naznačí, jakým projektům se věnují a jak se jim daří v cizině. Sám na Creative Dock prozradí, že po sérii náročných testů někdy není žádná z naplánovaných cest ta správná. Nezbývá poté než začít od začátku.

Řeč přijde i na shánění nových zaměstnanců a letitou otázku zaměstnávání juniorů versus zkušených kolegů. Max vysvětlí i to, jak firmy podporují vlastní kreativitu a snaží se nové výzvy zvládat samy a a kdy se naopak spoléhají na externí agenturu.

 

V rozhovoru s Maxem Vránou se ještě dozvíte:
  • Jak je složité věnovat se všemu od fintech start-upů po výrobce rovnátek
  • Jak vlastně Creative Dock funguje
  • Jaký je vliv jeho zázemí – tedy práce v IT na současnou pozici a směr firmy
  • Jaké další firmy kromě Zonky lidé z portfolia Creative Docku znají
   

Partnerem epizody je GoPay. Maximálně výkonná platební brána na e-shopu, v aplikaci, přes mobil, kdekoliv.

Další díle naleznete na webu Navlněpodnikání.cz

 

Jsem PAŘÍK a RADIM
Jsem PAŘÍK a RADIM
Radim Pařík
34: Vít Prokůpek: Intuice ve vyjednávání pracuje proti nám
Vít Prokůpek je profesionální, velmi známý vyjednavač. Mezi nejznámější vyjednavače se zařadil díky své knize o vyjednávání i díky tomu, že naučil vyjednávat velké množství manažerů, obchodníků a podnikatelů. Na vyjednávání má pragmatický pohled. I podle toho poznáte profesionála.  S Vítem Vám prozRADIMe, co je na vyjednávání nejobtížnější a jaké disciplíny ve vyjednávání najdete. Dozvíte se, jak se při vyjednávání chová náš mozek. Často padáme do svých vlastních pastí a Vít Vám vysvětlí, proč a jak jim předejdete.  S Vítem jsme se bavili o ceně kurzů vyjednávání v zahraničí. Budete překvapení, kolik to vlastně je. PoRADIMe Vám, jak si zajistíte úspěch u vyjednávacího stolu a jak byste měli přistupovat ke kompromisu. Rozebrali jsme vyjednávání z pozice síly a Vít Vám prozradí, jak byste měli postupovat, když na Vás někdo tlačí.  Dozvíte se, v čem se někteří lektoři vyjednávání mýlí a jaká rizika postupujete, pokud se jimi budete řídit. Vít Vám řekne, jak to je ve vyjednávání s pravdou a co se stane s dohodou, když máte připravené neprůstřelné argumenty. Podíváme se na rozdíly mezi ovlivňováním a manipulací a jak je to při vyjednávání s hranicemi morálky.  ProzRADIM Vám, proč byste se měli stydět, červenat a bez čeho nemůžete na našem trhu existovat. A také se dozvíte, v čem se mnou můj kolega, profesionální vyjednavač a kamarád Vít Prokůpek, vůbec nesouhlasí.
45 min
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu