Wagarowicze
Wagarowicze
Oct 29, 2020
Historie Wagarowiczów | Kasia
Play • 35 min

"Co jeśli popełnię błąd?", "Boję się, że powiem coś niepoprawnie gramatycznie..." - czy tego typu myśli towarzyszą Ci, gdy przychodzi moment, w którym masz odezwać się po angielsku?

Strach,

jego rola w naszej nauce języka jest ogromna. Powstrzymuje przed rozwojem, idzie krok w krok, gdy chcemy przekroczyć barierę bezpieczeństwa... Każdy zna go doskonale.

Chcielibyśmy jednak dzisiaj spojrzeć na niego z innej perspektywy!

I przedstawić Ci Kasię :) Kasia, jak wielu z nas, uczyła się angielskiego przez wiele lat poprzez kucie słówek, robienie ćwiczeń i inne szkolne metody. Brak wiedzy, jak się języka nauczyć skutecznie powodował, że pomimo chęci miała duże trudności w komunikacji z innymi osobami.

W momencie, gdy zdała sobie sprawę, że osoby, których umiejętności językowe są lepsze zawdzięczają to głównie praktyce angielskiego, chciała zmienić swój sposób nauki. I tak, krok po kroku Wszechświat przyprowadził ją na Vagaru...

W podobnym czasie Kasia przeprowadziła się do akademika, gdzie jak się okazało, ma mieszkać ze studentkami z Erasmusa. Wyobrażasz sobie, co musi czuć osoba, która jest "skazana" na używanie angielskiego, choć przez większość swojego życia praktykowała go formie nauki nowych słówek i robienia ćwiczeń?

Przełamanie swojej strefy bezpieczeństwa zawsze jest ciężkie. Zmiana jest ciężka. Ale transformacja swojej świadomości i myślenia może sprawić, że te właśnie rzeczy doprowadzą nas do miejsca, w które chcemy być!

Tak zrobiła Kasia. Została w akademiku i starała się zwyczajnie współżyć i komunikować z innymi...

Jak się okazało to był piękny początek jej przygody z prawdziwym angielskim! Którego przestała się bać.

Zapraszamy Cię serdecznie do pooglądania całej historii Kasi! Historii o tym, że DA SIĘ. Zabierzemy Cię na wymianę do Porto i pogadamy o studiach w języku angielskim... Gotowy? Wierzymy, że to będzie dla Ciebie coś wartościowego.

Jeżeli potrzebujesz motywacji i umocnienia poczucia, że Ty też możesz osiągnąć swoje cele i ogarnąć angielski, to koniecznie pooglądaj rozmowę z Kasią!

---------------------------------

Jeśli chcesz uczyć się praktycznie i naturalnie zarejestruj się na Vagaru: https://vagaru.com

Po więcej kontaktu z nami bezpośrednio:

IG Aggie: @aggie.bialy

IG Kamil: @kamil.kondziolka

Facebook: http://fb.com/wagarowiczepl

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu