Kariérko.cz
Kariérko.cz
Mar 11, 2021
Regionální manažerka v Czechitas: Petra Holajová
Play • 35 min
#czechitas #škodaauto #humanitnísměr #cestování #traineeprogram
Petra nyní pracuje jako regionální manažerka pro Czechitas. A přestože nyní pracuje ve vzdělávací organizaci v oblasti IT, její kroky směřovaly od střední školy humanitním směrem. Na střední škole, na gymnáziu, se zajímala především o jazyky a historii. Na to pak navázala studiem sociologie na Univerzitě Karlově.

Od střední školy Petra hodně cestovala a pracovala v zahraničí. Ve 3. ročníku na gymnázium učila češtinu v mateřské škole v Německu, v rámci letních prázdnin pak vycestovala do Švýcarska, Norska, na Island, a to díky různým programům a workcampům. Její pracovní zkušenosti při studiu byly opravdu rozmanité, od mytí oken na benzínce, práci v KFC až po práci v Akademii věd.

Po absolvování vysoké školy i přestože dostala nabídku na plný úvazek, tak odjela na rok na Nový Zéland na Work and Travel. Odkud se pak přihlásila na Trainee Program Škoda Auto. O tom, jak probíhal první pohovor z druhého konce světa, ale i o experience marketingu, stáži v Pekingu a její aktuální pracovní pozici se dozvíte více v rozhovoru.

Co Petra Radí:
Využijte každé příležitosti, vycestujte do zahraničí.
Ve výběrovém řízení je důležitá autentičnost, vaše přirozenost, čím se od ostatních lišíte.
Nebojte se manuální práce.
Buďte pokorní.
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu