EKOmaniaci
EKOmaniaci
Feb 10, 2021
#17 Pavel Ovesný, Vegmania
Play • 1 hr 12 min
EKOmaniaci: aneb jak se chovat udržitelně v neudržitelném světě? To se dozvíte díky mému podcastu.

Hostem sedmnáctého dílu je Pavel Ovesný, zakladatel veganského portálu Vegmania.cz a lektor veganského vaření. Kromě propagace veganského vaření je další jeho profesní činností podnikatelské poradenství v přírodě.

V dnešním dílu jsme si povídali nejenom o tom, jak se Pavel k veganství dostal a proč je pro něj důležité, ale i poměrně dopodrobna jsme rozebrali, jak si vytvořit vyvážený veganský jídelníček, na jaké vitamíny si dát pozor i jak vypadá takový Pavlův typický jídelní den.

V podnikatelské části jsme zabrousili na téma podnikatelského poradenství v přírodě a na výhody mastermindu. Nikdy jste o mastermindech neslyšeli? Tak to si poslechněte tuto epizodu.

Pavlovu práci můžete sledovat na webu www.vegmania.cz nebo www.punkovepodnikani.cz.

Za dnešní díl jsem moc ráda v tom, že Pavel umí předat téma veganství poměrně nenásilným nedogmatickým způsobem, přesně tak, aby to ostatní spíše motivovalo než odradilo. Pokud je to přístup, který hledáte, bude tenhle díl pro vás.

Shrnutí dílu a odkazy na užitečné tipy, které Pavel zmiňuje, naleznete v článku na webu k tomuto dílu podcastu.
http://ekomaniaci.cz/pavel-ovesny-vegmania/

Máte rádi tento podcast? Pak prosím jeho tvorbu podpořte na Patreonu. Svoje podporu můžete vyjádřit na www.patreon.com/ekomaniaci

Zaujala vás moje tvorba? Podívejte se na můj blog Za lepší život či mě sledujte na Instagramu @zalepsizivot.

Nově si též můžete koupit můj e-book o udržitelném investování, díky kterému zjistíte, že i investování můžete dělat ekologicky. Více o něm naleznete zde: zalepsizivot.cz/ekologicke-investovani/
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu