EKOmaniaci
EKOmaniaci
Sep 5, 2022
#51 Jiří Stabla, STABLA (konopí)
Play • 56 min
Hostem 51. dílu byl Jiří Stabla, kterého můžete znát jako jednoho z největších propagátorů konopí u nás a zakladatele značky STABLA, která prodává CBD oleje z konopí. V konopí vidí Jiří velký smysl právě pro jeho pozitivní zdravotní přínosy.

V dnešním díle jsme si povídali nejenom o tom, jak se Jiří k oblasti konopí dostal, ale i o tom, v jakých formách můžeme konopí konzumovat a jaké pozitivní přínosy má.

Probrali jsme i jak Jiří začínal s prodejem konopné kosmetiky a jaké byly jeho divoké začátky než se dostal k založení své první Konopné lékárny na Konopišti. Debata se stočila i k legislativě v oblasti konopí a jak s ní Jiří bojoval.

Tento díl bude ideální pro vás nejenom pokud vás zajímá oblast konopí a jeho přínosu, ale i pokud byste si rádi poslechli více o životní cestě člověka, který si jde zde za tím, čemu věří. Teď již přeji příjemný poslech!

Shrnutí dílu a odkazy na užitečné tipy, které Jiří zmiňuje, najdete na:
https://ekomaniaci.cz/jiri-stabla/

Zaujala vás moje tvorba? Podívejte se na můj blog Za lepší život (zalepsizivot.cz) či mě sledujte na Instagramu @zalepsizivot.

Chcete se přihlásit do mého 2týdenního zeleno-investiční kurzu Investování pro zelenáče ZDARMA? Pak se podívejte na můj web a přihlaste se: https://zalepsizivot.cz/investovani-pro-zelenace/

Pokud jste stále ztraceni v udržitelném světě, skvělým průvodcem do něj vám bude moje kniha Konec doby odpadové (http://www.konecdobyodpadove.cz/) anebo můj e-book průvodce ekologickým investováním (https://zalepsizivot.cz/ekologicke-investovani/).
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu