EKOmaniaci
EKOmaniaci
Sep 19, 2022
#52 Dagmara Černíková a Nela Hanáková, UDRUMI
Play • 1 hr 10 min
Hosty 52. dílu byly Dagmara Černíková a Nela Hanáková, spoluzakladatelky UDRUMI, což je online tržiště s udržitelnou, ruční a místní tvorbou.

Na tržišti shromažďují malé výrobce, kteří vytváří ruční a udržitelné produkty počínaje oblečením, šperky, potřebami do domácnosti či třeba přírodní kosmetikou. Díky tomu zákazníci, kteří chtějí nakupovat lokální a ekologické produkty, nemusejí složitě tyto malé výrobce hledat, ale mohou nakoupit vše pohodlně na jednom místě právě přes UDRUMI.

V dnešním díle jsme si povídaly nejenom o tom, jak online tržitě UDRUMI vzniklo, ale i tom, co vše mohou získat prodejci zapojením se do UDRUMI či jaké požadavky musí splňovat.

Probraly jsme i uživatelskou stránku, a to, co vše UDRUMI zákazníkům přináší a jaké zajímavé produkty na tržišti mohou najít.

Samozřejmě jsme se dostaly i k tomu, jaké jsou největší výzvy toho takový projekt jako UDRUMI založit či jak vypadá typický den Dagmary a Nely.

Tržiště UDRUMI je skvělý nápad, který propojuje malé lokální výrobce s jedinci, které zajímá udržitelnost a hledají co nejetičtější koupi.

Ať už jste výrobce, který hledá další možnosti prodeje pro své výrobky, anebo naopak etický zákazník, který chce nakupovat co nejodpovědněji, věřím, že tento díl pro vás bude moc zajímavý.

Tak přeji příjemný poslech!

Shrnutí dílu a odkazy na užitečné tipy, které Nela s Dagmarou zmiňují, najdete na:
https://ekomaniaci.cz/udrumi/

Zaujala vás moje tvorba? Podívejte se na můj blog Za lepší život (zalepsizivot.cz) či mě sledujte na Instagramu @zalepsizivot.

Chcete se přihlásit do mého 2týdenního zeleno-investiční kurzu Investování pro zelenáče ZDARMA? Pak se podívejte na můj web a přihlaste se: https://zalepsizivot.cz/investovani-pro-zelenace/

Pokud jste stále ztraceni v udržitelném světě, skvělým průvodcem do něj vám bude moje kniha Konec doby odpadové (http://www.konecdobyodpadove.cz/) anebo můj e-book průvodce ekologickým investováním (https://zalepsizivot.cz/ekologicke-investovani/).
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu