EKOmaniaci
EKOmaniaci
Jan 24, 2022
#41 Lenka Krákorová, Impact Hub
Play • 40 min
EKOmaniaci: aneb jak se chovat udržitelně v neudržitelném světě? To se dozvíte díky mému podcastu.

Hostem čtyřicátého prvního dílu byla Lenka Krákorová, která pracuje v pražském Impact Hubu a zaměřuje se na kultivaci a rozvoj podnikatelského prostředí v České republice. Na starosti má převážně různé akcelerační programy, skrze které pomáhá jednotlivcům a týmům v rozvoji jejich podnikatelských plánů.

V dnešním díle jsme se bavily převážně o akceleračních programech, které v Impact Hubu nabízejí se zaměřením na oblast ekologie a udržitelnosti.

Povídaly jsme si nejenom o tom, jaké programy nabízejí, ale i jak probíhají, co všechno díky účasti mohou jednotliví účastníci získat či jak jsou programy finančně náročné.

Zmínka byla i o minulých inspirativních účastnících programů či kdo například v jednotlivých akceleračních programech pomáhá s mentoringem.

Tento díl bude skvělým zdrojem informací pro ty, kteří mají buď myšlenku na zajímavý projekt nebo dokonce už i tým, ve kterém na projektu pracují. Dozvíte se tu, jaké máte možnosti pomoci a díky čemu můžete svůj projekt posunout na novou úroveň.

Shrnutí dílu a odkazy na užitečné tipy, které Lenka zmiňuje, naleznete v článku na webu k tomuto dílu podcastu.
https://ekomaniaci.cz/lenka-krakorova/

Zaujala vás moje tvorba? Podívejte se na můj blog Za lepší život (zalepsizivot.cz) či mě sledujte na Instagramu @zalepsizivot.

Pokud jste stále ztraceni v udržitelném světě, skvělým průvodcem do něj vám bude moje kniha Konec doby odpadové (http://www.konecdobyodpadove.cz/) anebo můj e-book průvodce ekologickým investováním (https://zalepsizivot.cz/ekologicke-investovani/).

V případě zájmu o konzultaci v oblasti ekologického investování mě neváhejte kontaktovat na kterékoliv z mých sociálních sítí. Sestavíme pro váš finanční plán přesně na míru, díky kterému dosáhnete svých cílů. Ekologické investování zde využijeme jako nástroj, jak toho dosáhnout.
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu