EKOmaniaci
EKOmaniaci
Nov 15, 2021
#37 Bára Stodůlková, Bohatá žena a Explicit Invest
Play • 1 hr 35 min
EKOmaniaci: aneb jak se chovat udržitelně v neudržitelném světě? To se dozvíte díky mému podcastu.

Hostem třicátého sedmého dílu byla Bára Stodůlková, spoluzakladatelka firmy Explicit Invest a zakladatelka projektu Bohatá žena.

Naším velkým tématem byly ženy a peníze. Povídaly jsme si nejenom o tom, jak Bára v poměrně mladém věku spoluzaložila firmu zaměřenou na finance, ale též proč se postupem času vrhla ve své kariéře převážně na práci se ženami.

Probraly jsme, proč by se ženy měly zaměřit na vydělávání peněz a investice, jaké odlišné hodnoty mívají často od mužů či například do čeho je vůbec vhodné investovat.

Zajímavým tématem byla i cykličnost žen a jak ji využívat ve svém životě. Velkým tématem byl samozřejmě i Bářin ekologický přístup k životu. Proč je proti hormonální antikoncepci, jak se staví k módě či které další stránky udržitelnosti řeší.

Ačkoliv tento díl není tak moc zaměřený na ekologii, jako ostatní epizody, považuji diskuzi na téma peněz v oblasti udržitelnosti za důležitou. Pokud peníze budou v rukách lidí, kteří chtějí změnit svět pozitivním směrem, změna může skutečně nastat. Tak příjemný poslech!

Shrnutí dílu a odkazy na užitečné tipy, které Bára zmiňuje, naleznete v článku na webu k tomuto dílu podcastu.
https://ekomaniaci.cz/bara-stodulkova/

Zaujala vás moje tvorba? Podívejte se na můj blog Za lepší život (zalepsizivot.cz) či mě sledujte na Instagramu @zalepsizivot.

Pokud jste stále ztraceni v udržitelném světě, skvělým průvodcem do něj vám bude moje kniha Konec doby odpadové (http://www.konecdobyodpadove.cz/) anebo můj e-book průvodce ekologickým investováním (https://zalepsizivot.cz/ekologicke-investovani/).

V případě zájmu o konzultaci v oblasti ekologického investování mě neváhejte kontaktovat na kterékoliv z mých sociálních sítí. Sestavíme pro váš finanční plán přesně na míru, díky kterému dosáhnete svých cílů. Ekologické investování zde využijeme jako nástroj, jak toho dosáhnout.
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu