Стоматолог для дитини: якими мають бути візит до зубного лікаря та догляд молочних зубів
Play • 23 min

Насильство, яке коїла над дітьми стоматолог з Рівного Інна Кравчук обговорює вся Україна. На відео, яке краще не дивитись чутливим людям, можна побачити як в приватній клініці молода лікарка б’є дітей головою об крісло та погрожує їм гострим предметом.

28-річна рівнянка повідомила, що після візиту до цієї лікарки, вона побачила у доньки гнійну рану на губі. 

Також до поліції звернулася 36-річна жінка з Костополя, яка повідомила, що під час лікування зубів у приватній стоматологічній клініці лікарка нанесла тілесні ушкодження її 5-річній дитині. 

Отож у батьків постає серйозне питання: а як обрати стоматолога?

Які червоні прапорці того, що це не ваш лікар.

Чи можлива взагалі ситуація, що батько або мати можуть вийти з кабінету і якщо така ситуація є – то коли вона виникає?  В цьому епізоді ми говоримо зі стоматологинею зі Львова Катериною Жмурко.

З цієї бесіди ви дізнаєтесь:

▪️ як оцінити стоматолога;

▪️ як м'яко адаптувати дитину до візиту в стоматологічну клініку;

▪️ що таке седація та коли потрібен медикаментозний сон;

▪️ карієс та наліт Прістлі: в чому різниця;

▪️ чи потрібне сріблення зубів;

▪️ правила догляду за першими зубками.

Від себе додамо, що відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я №592, батьки мають право супроводжувати дітей на процедури без перешкод з боку лікаря. У екстрених випадках, родичів можуть попросити вийти, але таким випадком точно не є плановий візит до стоматолога. Також в подкасті ми зачіпаємо тему карієсу та грудного вигодовування. 

Для уточнення та прояснення надаємо позицію Американської академії педіатрії: у період між 13-23 місяцями грудне вигодовування не впливає на розвиток карієсу.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu