#03 - Jej Historia: Monika Całkiewicz
Play • 21 min

Wybitne kobiety i ich historie powinny być codzienną inspiracją. Ich wytrwałość w dążeniu do celu sprawiają, że świat prawa nieustannie się zmienia. Jej historia to seria rozmów z inspirującymi kobietami, które dzielą się historią swojej ścieżki zawodowej, pokazując zarówno swoje sukcesy, jak i porażki na drodze do upragnionego celu.

Oto trzeci wywiad w serii Jej Historia z wybitnymi prawniczkami. Moim gościem była profesor Akademii Leona Koźmińskiego i dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie - Monika Całkiewicz.

Monika Całkiewicz mówi o swojej ścieżce kariery, o tym czy żałuje napotkanych na niej doświadczeń oraz komentuje udział kobiet w strukturach różnych instytucji na wyższych stanowiskach. 

Podkreśla jak duże znaczenie mają wykładowcy w wyborze ścieżki rozwoju zawodowego przez studentów, jak również porusza temat wyboru przez studentów prawa kierunków, które prowadzą ich do pracy w korporacjach. Opowiada o nowoczesnych technologiach w technikach nauczania oraz o przyszłości branży prawniczej.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu