#27 - Syndrom oszustki – jak sobie z nim radzić? - Wioletta Kałoska
Play • 40 min

Oto dwudziesty siódmy odcinek podcastu „Prawo do głosu”. Gościnią Kamili Kurkowskiej jest adwokatka, Główny Prawnik w Symfonia Sp. z o.o., prokurent we wszystkich spółkach z grupy kapitałowej - Wioletta Kałoska.

Wioletta Kałoska opowiada o swojej drodze zawodowej i o tym jak w wieku 30 lat dołączyła do zespołu zarządzającego firmy z portfolio dużego funduszu inwestycyjnego. Mówi, dlaczego warto próbować swoich szans w wielu dziedzinach prawa i jak odkryła swoją pasję. Komentuje kwestię braku pewności siebie u kobiet, mówi jak pracuje nad tym obszarem oraz co radzi innym prawniczkom. Przywołuje historie o dobrych i złych szefach - takich, którzy pomogli jej zbudować pewność siebie w silnie zmaskulinizowanej branży IT i takich, którzy próbowali podciąć jej skrzydła. Ponadto wspomina o „syndromie oszustki” – czy to uczucie jest dla niej znane i jak sobie z nim radzi. 

Wybitne kobiety i ich historie powinny być codzienną inspiracją. Ich wytrwałość w dążeniu do celu sprawiają, że świat prawa nieustannie się zmienia. „Jej historia” i podcast „Prawo do głosu” to seria rozmów z inspirującymi kobietami, które dzielą się historią swojej ścieżki zawodowej, pokazując zarówno swoje sukcesy, jak i porażki na drodze do upragnionego celu.


Więcej o działaniach fundacji dowiesz się z naszej strony internetowej womeninlaw.pl

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu