Hospitality Talks
Hospitality Talks
May 21, 2020
Petra Horáková - Zkušenosti s otevřením a vedením špičkového hotelu
Play • 40 min

Vítejte u dalšího dílu podcastu Hospitality Talks. Moderátor Dan Tabery (zakladatel Debaras.cz) si k sobě pozval Petru Horákovou.  Petra otvírala pětihvězdičkový hotel v Praze. Jak vypadalo hoteliérství v roce 2006 a co se změnilo? V podcastu uslyšíte o generačních rozdílech a jak ovlivňují fungování dnešních hotelů.  

Zjistíte, jak získat své „nejlepší” zákazníky, jak minimálně ne-demotivovat své zaměstnance a proč je tak důležité vzdělávání – hlavně v kontextu mladší generace. V rozhovoru se můžete těšit na spoustu zajímavého know-how, například o tom, jak plánovat bonusy a zvýšení platu nebo o čem je doopravdy pre-opening. Uslyšíte ale také o tom, jak probíhal recruitment den, ve kterém se profiltrovalo až 4000 uchazečů o práci.  

Podcast Hospitality Talks najdete na všech podcastových aplikacích. Pokud nechcete přijít o další super rozhovory se špičkovými lidmi z hospitality a dozvědět se insider informace z oboru gastra a hotelnictví, přihlašte se k odběru. Podcast naleznete na Apple Podcasts, Spotify i dalších podcastových aplikacích.

V rozhovoru zazní: 

  • Jak se mladá generace sžívá s tradicí hotelierství? 
  •  Jak zatraktivinit sebe sama jako zaměstnavatele? 
  • O well-beingu a smysluplné práci. 
  • Proč je vzdělávání naprosto zásadní. 
  • O čem je doopravdy customer-focus a proč zajišťuje dobrou funkci hotelu.
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu