SEZON II #9 - Od inżyniera do lidera w Allegro - Bartosz Gałek
Play • 27 min

Czym jest Opbox i jakie wyzwania przed nim stoją? Jak w Allegro angażujemy się w rozwój kultury Open Source? Ile mamy projektów na GitHubie i jak świętujemy Hacktoberfest? W jaki sposób można rozwinąć się od inżyniera do lidera?

Na te pytania w najnowszym Allegro Tech Podcast odpowie Bartek Gałek, Team Leader w Allegro.

What is Opbox and what challenges are faceing it? How does Allegro contribute to Open Source culture? How many projects on GitHub do we have and how do we celebrate Hacktoberfest? How can you grow from engineer to leadership in Allegro?

Bartek Gałek, Team Leader at Allegro, will answer these questions in the newest Allegro Tech Podcast.

Tak jak Obelix nie potrzebował magicznego napoju do bycia silnym, tak Bartosz nie potrzebuje kawy do tego, aby tryskać energią i zarażać nią zespół, któremu przewodzi jako Team Leader w Allegro. Prywatnie, fan gier planszowych, zwolennik i współtwórca otwartego oprogramowania. Nie potrafi przejść obok hackathonu obojętnie.

Just as Obelix did not need a magic drink to be strong - Bartosz does not need coffee to always be full of energy and shares it with his team. Huge fan of board games, supporter and co-creator of open source software. Operates in Warsaw! Bartosz cannot resist Hackathon attendance.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu