CILVĒKJAUDA
#38: Krāpnieku un šarlatānu atmaskošana ar iluzionistu ģimeni - DACE UN ENRIKO PECOLLI
Jun 2, 2020 · 2 hr 3 min
Play episode

Iluzionisti spēlējas ar mūsu prātu un tā ierobežojumiem. Tieši tāpēc šī saruna ar iluzionistiem un burvju māksliniekiem - Daci un Enriko Pecolli. Viņiem ir ko teikt par to, kā krāpnieki, kabatzagļi un šarlatāni izmanto cilvēku vājās vietas

Tā ir saruna, kur varam ieraudzīt mūsu uzmanības vājās vietas, lai esam modrāki tad, kad nokļūstam apstākļos un situācijās, kur uzdarbojas visdažādākie krāpnieki. 

Pecolli pāris padalījās arī ar dažiem trikiem, ar ko katrs var izklaidēt savu kompāniju. Bērniem šie triki palīdz ne tikai smieties un aizrauties, bet arī laicīgi saprast, cik ierobežotas var būt mūsu maņas. 

Pecolli ģimene iedvesmo ar savu nerimstošo izdomu. Viņu projekts ar Brīnumu muzeju un Iluzionisma teātri Rīgā, ir mūsu katra iespēja iedot savu artavu, lai Rīgā ir par vienu vērtīgu izklaides un izglītības vietu vairāk. 

Tas nav lūgums palīdzēt, tā ir iespēja pretī saņemt ko vērtīgu. 

Atver viņu pūļa-finansējuma (crowdfunding) lapu: https://dartagnans.fr/en/projects/museum-and-theater-of-magic-mystero/campaign?fbclid=IwAR30tiGd8zeqanwh4Dk_qaFgee5gkpjAejpGSZKqIjtmNgFkCjBxV61dWaM
Teksts latviešu valodā ir redzams patinot uz leju, un izvēlies, kurš no atbalsta veidiem ir tāds, kas tev sagādās prieku dodot un saņemot.
Intervijas piezīmes atradīsi šeit: https://ugunsskola.lv/cilvekjauda38/

Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu