Pokyčiai. Pokalbis su Jurga ir terapeutu Gintaru Šmatavičium
Play • 1 hr

NAUJAS! #26

Pokyčiai. Ne kartą mūsų podcastuose yra nuskambėjusi frazė, kad kovoti su savimi jokiais būdais negalima. Tad ir pokyčiai į gyvenimą turi ateiti palengva. Ne visada jie būna labai malonūs, kartais reikia šiek tiek stumtelėti save jų link, tačiau išdrįsus jų imtis - gyvenimo kokybė pakinta.

Nėra lengva pripažinti, kad gyvenime kažkam vykstant ne taip, kaip norisi, reikia pasižiūrėti ką ta situacija sako apie jus. Bet toks sprendimas - jau labai didelis žingsnis pokyčių link.

Su Jurgita ir terapeutu Gintaras Šmatavičius susėdome pasikalbėti apie vidinius pokyčius. Tokius, kurie pasiekiami ne iškart, tokius, kuriems reikia pribręsti ir nuo kurių, kartais, mes įnirtingai bėgame. Kodėl jų bijome ir koks kelyje į pokyčius yra terapeuto vaidmuo?

Jurga ir Gintaras dalinasi savo patirtimi terapijos, padėjusios pasiekti reikšmingų pokyčių Jurgos gyvenime ir išaugusios į judviejų knygą, kurią galite išgirsti pas mūsų bičiulius - Audioteka.lt

Nebijokime keistis. Kaip sakė Gintaras - juk blogiausia, kas gali nutikti, tai liksite tame pačiame taške nuo kurio ir pradėjote.

Svarbiausia judėti pirmyn.

Malonaus klausymo

Eglė ir Neringa

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu