Marketa's Vibes
Marketa's Vibes
Oct 26, 2020
#46 Ekaterina Gavlovskaia - o životě cizinky v ČR, plnění cizích snů a projektu Litecakes
1 hr 1 min

O unikátním projektu Litecakes, unikátním konceptu nízkokalorických dortů ve skleničkách, slyšel už téměř každý, kdo se zajímá o zdravou a fitness výživu. Málokdo ale ví, že v jeho pozadí stojí dvacetiletá slečna, která se do České republiky přestěhovala teprve před třemi lety - sama, na vlastní pěst, bez kontaktů a znalosti jazyka, ale s touhou studovat a žít v Praze. S Káťou probíráme úskalí i pozitiva života v ČR, rozdíl mezi českou a ruskou společností a dětství, které se neslo ve znamení vrcholového sportu a paradoxního spojení soutěží miss a boxu. V neposlední řadě rozebíráme také koncept projektu Litecakes, jehož rozkvět můžete podpořit v kampani na Hithitu. Káťu najdete na IG pod @litecakes. 

DOLU / NAHORU by Janka Chudlíková
DOLU / NAHORU by Janka Chudlíková
Janka
DOLU | NAHORU - Janina Černá | CUKRFREE
Janina je mnohem víc než CUKRFREE. Janina Černá je především silný a otevřený  člověk s obrovskou dávkou sebereflexe. Znáte ji jako autorku knih Cukrfree nebo ze sítí pod stejnojmenným názvem  @Cukrfree   Upřímný, otevřený rozhovor s Janinou, která vyhrála mnohdy bezútěšný boj sama se sebou. Píši to záměrně… Možná víte z různých rozhovorů, že Janina trpěla poruchami příjmu potravy (PPP) a její cesta k psychickému i fyzickému zdraví byla trnitá. Pro mnohé z nás je toto téma osobní a citlivé.  Já jsem však nechtěla, aby toto téma bylo hlavním jádrem našeho rozhovoru. Ano, samozřejme, že jsme ho probraly, protože k příběhu této silné ženy neodmyslitelně patří. V našem rozhovoru je toho však mnohem víc. Děkuju Janině za její obrovskou otevřenost a inspiraci. Každý si z našeho povídání může odnést pro sebe kus inspirace. Doufám, že si ho užijete stejně jako já. . ___________________________________________________________________________ Celý rozhovor najdeš jako Podcast na Spotify & Apple Podcasts, a jako video na YouTube. . Přednášky, online kurzy a další informace nalezneš na:  https://www.jankachudlikova.com/ . Sleduj mě na sociálních sítích:  YouTube: @jankachudlikova Instagram: @jankachudlikova LI: Janka Chudlíková Facebook: Janka Chudlíková Twitter: @jankachudlikova Support the show (http://www.buzzsprout.com/323549)
1 hr 11 min
Pejskárium
Pejskárium
Elite Bloggers Podcasts
#59 Péče o zuby - MVDr. Pavlína Pšeničková
Jak se správně starat o zuby svého psa? Jak rozpoznat problém? Kdy je nutné čištění v narkóze a co vůbec může způsobit zanedbaný rozvoj zubního kamene?  Sama jsem vlastně netušila, jak horké téma péče o zuby je. Až do té doby, než jsme podcenili stav zubů naší Adiny a možná úplně zbytečně přišla o spoustu z nich.  Když mi při návštěvě veteriny Pavlína Pšeničková povídala o tom, jak důležité je věnovat se prevenci, co všechno může špatný stav zubů způsobovat a jak často tohle téma s majiteli pejsků řeší, bylo mi jasné, že tohle téma musíme rozvést víc a podělit se o to rovnou s vámi.  Díky tomu vznikl další veledůležitý díl podcastu, který má ambice tak trochu změnit naše vnímání péče o psí chrup a hlavně ponouknout nás všechny, abychom případné problémy řešili hned! Pokud byste se chtěli objednat na konzultaci k Pavlíně, veškeré kontakty i adresu její veterinární ordinace najdete na www.grinvet.cz Partnerem této epizody podcastu je skvělý e-shop Dogfitness.cz. Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na www.pejskarium.cz nebo na Instagramu Pejskárium.  Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí. Pokud máte jakékoliv náměty na hosty do podcastu, postřehy, připomínky nebo nápad na spolupráci v rámci podcastů, kontaktovat mě můžete na e-mailu pejskarium@elitebloggers.cz.
1 hr 19 min
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu