اپیزود ویژه: مرلین مونرو، دختر سیاه‌بخت هالیوود
Play • 1 hr 5 min

من، سحر مهرگان به همراه مهسا محق تصمیم گرفتیم چند قسمت مشترک بین پادکست "فشن و دیگر هیچ" و "دومیم" بسازیم. تو این قسمتهای مشترک، ما یه اتفاق تاریخی رو با لباسهای یک یا چند شخص معروف مرتبط با اون داستان تاریخی مرور می‌کنیم. این قسمت ادای احترامیست به مرلین مونرو، ستاره دهه پنجاه و شصت سینمای هالیوود، که کمتر کسیه اونو نشناسه اما در عین حال کمتر کسی با جزئیات زندگی دردناکش آشناست.

نکته: توی دقیقه وقتی داریم از استفاده زیاد جواهرات توی یه فیلم صحبت می‌کنیم به اشتباه می‌گیم که اسم فیلم How to Marry a Millionaire هست در صورتی که فیلم Gentlemen Prefer Blonds هست و آهنگی که در پایان این صحبت پخش میشه هم از همین فیلمه. لطفا حواستون به این اشتباه ما باشه.

لینک پادکست دومیم در کست باکس هم اینجاست:

https://castbox.fm/channel/پادکست-دو-میم-|-DoMim-Podcast-id3495148?utm_source=website&utm_medium=dlink&utm_campaign=web_share&utm_content=%D9%BE%D8%A7%D8%AF%DA%A9%D8%B3%D8%AA%20%D8%AF%D9%88%20%D9%85%DB%8C%D9%85%20%7C%20DoMim%20Podcast-CastBox_FM


برخی از مقالاتی که من ازشون استفاده کردم تا داستان لباسهای مرلین رو براتون بگم در ادامه اومده:

https://www.vogue.com/article/marilyn-monroe-style-makeover-biography-elizabeth-winder

https://www.itsrosy.com/Style+Flashback+Marilyn+Monroe

https://www.vogue.com/article/marilyn-monroe-five-things-you-didnt-know

https://www.brides.com/story/marilyn-monroe-wedding-dresses-photos

https://themindcircle.com/marilyn-monroe-and-the-potato-sack-dress

https://igetakickoutofyou.me/2012/02/06/dresses-and-controversy-in-gentlemen-prefer-blondes/Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu