WaszaTurystyka podcast #31 - wywiad z Leilą Ben Arfi, prezes Best Reisen Group
Play • 23 min

W tym roku, Już teraz mamy wyższe obroty niż całym 2019 roku. Klienci na moment nawet nie przestali kupować wyjazdy w egzotyczne miejsca. Jeszcze rok temu trochę się obawiali, teraz chcą wyjeżdżać, chcą płacić. My jednak nie zajmujemy się turystyką masową, nasze najważniejsze kierunki w zasadzie nie były zamknięte – mówi w rozmowie z redakcją WaszaTurystyka.pl, Leila Ben Arfi, prezes Best Reisen.


W tym roku świetnie sprzedawały się Dubaj i Ras Al. Khaimah. Zresztą oba emiraty będą się sprzedawać dobrze w najbliższych miesiącach z uwagi Na EXPO w Dubaju. Bardzo dobrze szła sprzedaż Turcji, Grecji, Dominikany, Meksyku, Bułgarii, Egiptu i Chorwacji


Chorwacja niesłusznie uważana jest za kierunek dla mniej zamożnych klientów. "Nasi klienci kupowali pobyty w bardzo drogich, pięciogwiazdkowych hotelach i lecieli tam samolotem albo jechali własnym autem, bo tak lubią podróżować. Najpopularniejszy był Dubrownik."


"Myślę o nowych kierunkach odpowiadających charakterowi Best Reisen, ale nie spieszę się z ich wprowadzaniem. Niech sytuacja się unormuje, mogę poczekać ro, dwa. Robimy wszystko co możliwe, żeby sprzedawać i przede wszystkim zarabiać."

Get bonus content on Patreon

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu