WaszaTurystyka podcast #28 - pojedynek ekspertów na IX Forum Promocji Turystycznej
Play • 31 min

Jeden z paneli IX Forum Promocji Turystycznej dotyczył dobrej współpracy, stanowiącej podstawę skutecznej promocji w turystyce. Sesję podsumował pojedynek ekspertów o tym co ma rzeczywisty wpływ na dobrą współpracę promocyjną. Drogą do osiągnięcia zamierzonego celu są ludzie na odpowiednich miejscach tacy, którzy rozumieją w jakich organizacjach funkcjonują i potrafią wykorzystać do ciągłego rozwoju odpowiednie narzędzia, aby móc spełniać marzenia ludzi o wyjazdach.


Współpraca w turystyce to temat dyżurny od samego początku transformacji systemowej w polskiej turystyce. Wiele o tym napisano, szczególnie w różnego rodzaju strategiach i planach, wiele się mówi na spotkaniach i deklaruje w oficjalnych wystąpieniach, ale niewiele się robi w tym zakresie. Do "pojedynku" stanęli: Marta Chełkowska, prezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i Marek Migdal, prezes Forum Turystyki Regionów.


Jednym z punktów wyjścia do rozmowy był napisany przez Marka Migdala "Poradnik" współpracy JST – NGO sektora turystyki. Jest to drugie, uzupełnione i zaktualizowane wydanie poradnika opisującego kompleksowo praktyczne zasady współpracy trójsektorowej ze szczególnym uwzględnieniem relacji urzędów miast i gmina a także urzędów marszałkowskich z organizacjami pozarządowym a w szczególności z ROT i LOT. Poradnik w kompleksowy sposób przedstawia różne formy współpracy, jak również szanse i zagrożenia z niej wynikające. 

Get bonus content on Patreon

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu