WaszaTurystyka.pl podcast #14 - wywiad z Maciejem Nykielem, prezesem biura podróży Nekera
Play • 50 min

"Choć jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, patrzymy z optymizmem na tegoroczne wakacje. Otwarcie hoteli nawet na pół gwizdka, które nastąpiło 10 maja, otworzyło głowy na podróże. Od tamtej pory mamy do czynienia z narastającym boomem sprzedażowym i wyczekiwanym od początku pandemii ożywieniem rynku. Wszyscy pracujemy na pełnych obrotach, również dlatego, że walczymy z bezprecedensowym nawałem formalizmów" - mówi Maciej Nykiel, prezes biura podróży Nekera, w podcaście portalu WaszaTurystyka.pl.


Z tygodnia na tydzień zainteresowanie podróżami zarówno zagranicznymi, jak też krajowymi, rośnie. Wspomagają je informacje o otwieraniu się coraz to nowych kierunków, znoszeniu restrykcji czy wprowadzeniu mniej uciążliwych testów antygenowych.


W tym roku mamy do czynienia z wyjątkową sytuacją, bo klienci wybierają nie tylko najlepszą ofertę, ale przede wszystkim najmniej uciążliwe restrykcje wyjazdowe.


Trzeba też rozwiać kilka mitów: między innymi o tym, że po lockdownie klient może przebierać w ofertach i o tym, że polscy hotelarze windują ceny bezrefleksyjnie.

Get bonus content on Patreon

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu