WaszaTurystyka.pl podcast #12 - wywiad z Krzysztofem Alchimowiczem, współwłaścicielem biura podróży Chris
Play • 43 min

Tegoroczne wakacje będą bardzo ważnym czasem zarówno dla dzieci i młodzieży, zamkniętej w domach przed komputerami przez siedem miesięcy, jak też dla organizatorów turystyki. O tym, w jakiej kondycji przetrwali pandemię, jakie nadzieje wiążą ze zbliżającym się latem i jak wygląda obecnie status wycieczek szkolnych rozmawiamy z Krzysztofem Alchimowiczem, współwłaścicielem biura podróży Chris.


Biuro podróży Chris to wyjątkowy organizator i właściciel obiektów wypoczynkowych dla dzieci, firma z ugruntowaną marką i ponad 25-letnim doświadczeniem. Do tej pory znajdowała się na fali stałego wzrostu, wszystko szło "jak z podręcznika". Epidemia Covid-19 to pierwsza tak poważna przeszkoda, o którą rozbiła się ta dobrze działająca machina.


Jakie decyzje podejmować musieli jej właściciele? Czy nieustający popyt na wyjazdy młodzieżowe wystarczy, by odrobić straty? Jak będzie wyglądało zbliżające się lato w turystyce młodzieżowej? Powodzenie zbliżającego się sezonu może przesądzić o dalszym losie wielu firm zajmujących się tym segmentem turystyki.

Get bonus content on Patreon

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu