Ženamámou.cz
Ženamámou.cz
Sep 12, 2021
#25 Proč si vybrat laktační poradkyni MAMILY anebo se jednou stát?
Play • 23 min

V dnešní epizodě volně navazuji na téma předešlého rozhovoru a zmiňuji hlavní body, proč jsem vděčná, že jsem součástí týmu laktačních poradkyň MAMILY. Jak uvádím na začátku dílu, myslím, že je fajn ho slyšet jak z pohledu „sháním laktační poradkyni“, tak i z pohledu „chci se stát laktační poradkyní“. O tom, jak jsem se ke kariéře poradkyně dostala, více mluvím v první epizodě podcastu, tenkrát jsem totiž ani nevěděla, jaké množství informací a podpory se mi díky němu dostanou. Pokud tedy jste těhotné / máte čas dbát na výběr poradkyně, pojďte si moje povídání s chutí poslechnout. 

Budu ráda za každé sdílení na sociálních sítích, nechť se dobré zprávy šíří světěm ❤ A nezapomeňte mě označit, případně podcastu přidat hodnocení na Apple Podcastech, a na kterékoliv platformě posloucháte, tam kliknout sledovat, ať už Vám žádná epizoda nikdy neuteče. 🤩

Sledujte mě na mém instagramu - www.instagram.com/zenamamou.cz a Facebooku - www.facebook.com/zenamamou.cz pro ještě víc informací o kojení. Nejste-li si jisti, jestli třeba právě tohle může být Váš případ, případně potřebujete ještě nějaké ujištění ohledně kojení Vašeho miminka a jste z Prahy či Středočeského kraje, kdykoliv pište - www.zenamamou.cz . Seznam kvalifikovaných laktačních poradkyň z dalších krajů Česka a Slovenska najdete na www.mamila.sk spolu s další dávkou užitečných informací o kojení. 

 

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu