Ženamámou.cz
Ženamámou.cz
Apr 18, 2021
#7 Pojďme říct NE kloboučkům na kojení!
Play • 19 min

Ač nejsou žádné oficiální statistiky, mé skromné a odhady mých kolegyň dokládají, že se v dnešní době v porodnici setká s kloboučky každá druhá žena. Než jsem se stala laktační poradkyní, vůbec jsem nevěděla, že je množství žen s nimi z porodnice odcházejících tak veliké! Zaslouží si určitě vlastní epizodu a ještě mnohem víc, pojďte si tedy se mnou poslechnout PROČ nejsou kloboučky při kojení vhodné a co přesně se děje s kojením, jsou-li kloboučky jeho součástí. Nemáte-li zrovna poslouchací, můžete si o nich přečíst i některý z pár článků na www.mamila.sk spolu s jinými skvělými kojícími tématy. 

Sledujte mě na mém instagramu - www.instagram.com/zenamamou.cz a Facebooku - www.facebook.com/zenamamou.cz pro ještě víc informací o kojení. Nejste-li si jisté, jestli třeba právě tohle může být Váš případ, případně potřebujete ještě nějaké ujištění ohledně kojení Vašeho miminka a jste z Prahy či Středočeského kraje, kdykoliv pište - www.zenamamou.cz . Seznam kvalifikovaných laktačních poradkyň z dalších krajů Česka a Slovenska najdete na www.mamila.sk spolu s další dávkou užitečných informací o kojení. 

Pomohly Vám tyto informace nebo některá z laktačních poradkyň MAMILY? Chcete-li dále podpořit kojení, najdete transparentní bankovní spojení zde: https://www.mamila.sk/sk/kontakt/

 

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu