Ženamámou.cz
Ženamámou.cz
Aug 22, 2021
#23 Jak zavádět jídlo u kojeného dítěte?
Play • 31 min

Dneska si spolu povídáme o zavádění jídla u kojených dětí. Na co je potřeba dávat pozor? K čemu první zkušenosti s jídlem u kojeného dítěte jsou? Tohle téma je jedním z nejčastějších na podpůrných skupinkách a já cítím, že ve světě plném špatných stravovacích návyků je třeba o něm mluvit. Mluvit o významu jídla v prvních měsících, respektive přístupu k němu. Přístupu, který si sebou neseme celý život. 

Pokud byste si chtěli poslechnout ještě více evidence based informací o zavádění jídla u kojených dětí, na MAMILE najdete za pár korun skvělou přednášku.

Budu ráda za každé sdílení na sociálních sítích, nechť se dobré zprávy šíří světěm ❤ A nezapomeňte mě označit, případně podcastu přidat hodnocení na Apple Podcastech, a na kterékoliv platformě posloucháte, tam kliknout sledovat, ať už Vám žádná epizoda nikdy neuteče. 🤩

Sledujte mě na mém instagramu - www.instagram.com/zenamamou.cz a Facebooku - www.facebook.com/zenamamou.cz pro ještě víc informací o kojení. Nejste-li si jisti, jestli třeba právě tohle může být Váš případ, případně potřebujete ještě nějaké ujištění ohledně kojení Vašeho miminka a jste z Prahy či Středočeského kraje, kdykoliv pište - www.zenamamou.cz . Seznam kvalifikovaných laktačních poradkyň z dalších krajů Česka a Slovenska najdete na www.mamila.sk spolu s další dávkou užitečných informací o kojení. 

 

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu