Ženamámou.cz
Ženamámou.cz
Sep 5, 2021
S Andreou Polokovou o současném obrazu kojení
Play • 33 min

Dneska jsem v rámci výletu na Slovensko navštívila samotnou zakladatelku MAMILY, o.z. a autorku knihy Praktický návod na kojení Andreu Polokovou. Neznám nikoho, kdo by dokázal odpovědět na všechny možné otázky ohledně kojení tak erudovaně jako právě Andrejka. V podcastu probíráme, kde bylo kojení v naší společnosti před 19 lety, když vznikalo občanské sdružení MAMILA a kde proti tomu je dnes. Co můžeme my, ženy, dělat, aby nebylo kojení „jen něco navíc“? Jak reprioritizovat společnost, které záleží na „spokojených mámách, spokojených dětech“? Dostaneme se někdy do bodu, kdy nebudou potřeba laktační poradkyně? Pojďte se s námi zaposlouchat do povídání o zcela základních aspektech kojení, které světové organizace šíří už desítky let, ale ve společnosti stále chybí. 

Budu ráda za každé sdílení na sociálních sítích, nechť se dobré zprávy šíří světěm ❤ A nezapomeňte mě označit, případně podcastu přidat hodnocení na Apple Podcastech, a na kterékoliv platformě posloucháte, tam kliknout sledovat, ať už Vám žádná epizoda nikdy neuteče. 🤩

Sledujte mě na mém instagramu - www.instagram.com/zenamamou.cz a Facebooku - www.facebook.com/zenamamou.cz pro ještě víc informací o kojení. Nejste-li si jisti, jestli třeba právě tohle může být Váš případ, případně potřebujete ještě nějaké ujištění ohledně kojení Vašeho miminka a jste z Prahy či Středočeského kraje, kdykoliv pište - www.zenamamou.cz . Seznam kvalifikovaných laktačních poradkyň z dalších krajů Česka a Slovenska najdete na www.mamila.sk spolu s další dávkou užitečných informací o kojení. 

 

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu