מלכוד 99
מלכוד 99
Sep 1, 2021
פרק 30 // חוזרים לביה”ס
Play • 20 min

למה עדיין כל כך יקר פה? מה קורה עם אוצרות ים המלח? ואיך יחסי הון-שלטון-עיתון קשורים לגז הישראלי? אלו רק 3 מבין 6 שאלות עליהן ננסה לענות בפרק ה-30 של 'מלכוד 99'. לכבוד הפרק האחרון של העונה ביקשנו מכן ומכם, המאזינות והמאזינים שלנו, להחזיר אותנו אל פרקים קודמים שנשארו עם סוף פתוח. לכבוד החזרה לביה"ס, נענה על השאלות ששאלו  דוד, מעין, רועי, נילי, נוי ונועם; ואיך לא - ניפרד לכבוד היציאה לפגרה.

אז מה בפרק?

עו"ד שקד הרן, עורכת דין במחלקה המשפטית של לובי 99, עונה לשאלתו של דוד אסייג בנושא ים המלח; עו"ד רחל גור, לוביסטית ציבורית ומנהלת תוחם ממשלה בלובי 99, עונה לשאלתה של מעין קארסטד בנושא חסמי יבוא; הלוביסטית הציבורית, עו"ד זהר אלטמן רפאל, עונה לשאלתו של רועי מי-טל בנושא הון-שלטון-עיתון; הלוביסטית הציבורית, עו"ד נועה צלמן, עונה לשאלתה של נילי מדרר בנושא הסדר החוב של אליעזר פישמן; הלוביסטית הציבורית ומנכ"לית לובי 99, עו"ד לינור דויטש, עונה לשאלתה של נוי קאופמן בנושא נוהל הלוביסטים במשרדי הממשלה; והלוביסטית הציבורית וסמנכ"לית לובי 99, הכלכלנית מרב דוד, עונה לשאלתו של נועם צדיק בנושא תחבורה ציבורית.

הגשה: כרמל נמש.

לכבוד הפרק האחרון, הכנו לכן ולכם שאלון מאזינות ומאזינים מיוחד, ונשמח מאוד לשמוע מה אתם חושבים על הפודקאסט >>> https://bit.ly/2WMwSDJ 

על הפרק? לשאול שאלות? להעיר? בואו לקבוצת המאזינים
רוצים ללמוד עוד ? כל המידע באתר
עוד לא חברים ? הצטרפו אלינו

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu