Zážeh
Zážeh
Sep 26, 2022
59: Zdeněk Hesoun | Jak začít budovat angažovanost zaměstnanců
Play • 46 min
„Co je nejdůležitější pro budování angažovanosti ve firmě? Jasně stanovená vize. Definované týmové hodnoty. Dávat lidem práci, která je baví. Jasně stanovené zodpovědnosti a cíle jednotlivců. A pravidelná kontrola kurzu na firemním kompasu.“

Zdeňka Hesouna jsem si do Zážehu pozval už po třetí. Proč? Protože je to tyrkysová studna inspirace. Zdeněk je CEO a spoluzakladatel společnosti Happenee. Původní platforma pro fyzické, hybridní a virtuální eventy se nyní rozšiřuje o další moduly. V Happenee se zaměřují i na komunikaci zaměstnanců v rámci firem a na pre-onboarding a onboarding uchazečů.

Jsou tyrkysová firma. O tyrkysu koluje mnoho chimér. Jde o všeobecný chaos a partičky kamarádů, kde každý dělá všechno? Ne. Jde o dobře fungující a promazaný stroj, kde každý má svou zodpovědnost a může být slyšen, pokud chce být slyšen.

I tyrkysová firma má svůj jasný framework a lidé v ní mají své odpovědnosti a mohou ve firmě zastupovat několik rolí. Podle svých znalostí, dovedností a zkušeností, ale také podle toho, co je baví.

Se Zdeňkem jsem mluvil nejen o tyrkysové firmě, ale také jsme zabrousili na téma angažovanosti zaměstnanců a odpověděli na otázky:

🔸 Jak najít další trh pro stávající produkt?
🔸 Jak vyvažovat vývoj na zakázku a vlastní produktovou vizi?
🔸 Jak počítačové hry pomáhají angažovanosti zaměstnance?
🔸 Co dělat, aby se zaměstnanci nepostavili proti vizi majitelům?
🔸 Jak začít budovat angažovanost a tyrkysovost?

Pokud i vy chcete mít angažované zaměstnance, stáhněte si Zdeňkův bonus
5 základních kamenů angažovanosti zaměstnanců

Mrkněte na www.martinhurych.com/zazeh. Tamtéž najdete i další epizody včetně bonusů.
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu