Zážeh
Zážeh
Sep 5, 2022
56: Adam Grégr | Jak správně na reklamu za pár korun
Play • 38 min
„Stanovte si cíle a očekávání reklamní kampaně a ujistěte se, že nevychází z vašeho ega. Správně stanovte nástroje a budget, zavřete oči a pusťte se do toho. Používejte selský rozum a postupně kampaň optimalizujte.“

Firmu nebuduje, ona se mu buduje tak nějak sama. Je neortodoxní. Zákazníci k němu chodí prostě na doporučení. Umí totiž kampaň za 3 stovky, ale i za pár mega.

O kom mluvím? Adam Grégr, majitel mediální agentury Fairways Professionals. Začínal v reklamě jako obchodník, teď má úspěšnou mediální agenturu. Nerozlišuje mezi svými zákazníky. Může to být kadeřnice z Horní Dolní, ale i velký nadnárodní korporát s megalomanským rozpočtem.

Adam si nehraje na Spasitele a nebude vás nutit do něčeho, co nechcete. Na férovku vám ale řekne, co byste potřebovali. Mluví jasně a srozumitelně, takže nás zasvětí do tajů reklamy a poodkryje zákulisí velkých mediálních agentur.

Jak nastavit kampaň, proč využít outdoorovou reklamu, kde ušetřit a kde si naopak raději připlatit jsem probral s Adamem v Zážehu a nejen to …

🔸 Existují férové cesty reklamy pro malé a střední podniky?
🔸 Jak si vybrat agenturu pro spolupráci?
🔸 Co je pro dobrou reklamu nejdůležitější?
🔸 Jak uspořádat kampaň za 1000 Kč měsíčně?
🔸 Kdy reklama nefunguje?

A chcete mít už konečně představu o tom, kolik stojí reklama? Kolik dáte za billboard v Praze a kolik na okrese? Adam to shrnul ve svém bonusu „Kolik stojí reklama a jak se plánuje?“, tak si udělejte ještě chvilku času a stáhněte si ho.

Mrkněte na www.martinhurych.com/zazeh. Tamtéž najdete i další epizody, rovněž včetně bonusů.
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu