Zážeh
Zážeh
Aug 8, 2022
52: Dan Tržil | Jak podcast zapadá do B2B marketingu
Play • 43 min
„Uvědomte si, proč chcete podcast dělat. Techniku neřešte. Spíš si vyřešte, jak jej budu využívat, jaké má cíle a jak ho zapojit do firemní komunikace.“

Rok, 52 týdnů, 365 dní. Mám tady Zážeh s číslem 52. Tichá reminiscence a dávám hlavu na špalek. Do Zážehu s jubilejním číslem 52 si zvu Dana Tržila. Kdo aspoň trochu sleduje českou podcastovou scénu, tak určitě slyšel podcast Proti proudu. Dan si zve do podcastu Proti proudu zajímavé lidi, inspiruje se a chce žít dobrý život. Pro každého je to něco jiného. Žít dobrý život prý není tak těžký.

Dan se věnuje produkci podcastů, dělá je firmám na míru, vymýšlí nové koncepty a celkově se snaží o rozvoj české podcastové scény.

Rád se učím od nejlepších, a tak si nechávám poradit. Zjišťuji, že dělat podcast jen pro čísla je v našem malém českém rybníčku nonsense, a že pokud mě to baví a pomůžu aspoň pár posluchačům s jejich byznysem, tak to má smysl. Nemá cenu se srovnávat s Amerikou, kde jsou v podcastech pár let před námi a mají mnohem větší publikum.

Kdy má smysl zařadit podcast do mediálního mixu firmy a jak si získat pozornost publika si povídám s Danem v Zážehu, a probíráme nejen to …

🔸 Má pro malou a střední firmu podcastu smysl?
🔸 Jak podcastu zapadá do marketingovému mixu?
🔸 Proč u podcastu vydrží lidi déle než u dalších formátů?
🔸 Kam by podle Dana měl mířit můj Zážeh?
🔸 Jak je to s podcasty mimo velká města?

Mrkněte na www.martinhurych.com/zazeh. Tamtéž najdete i další epizody, také včetně bonusů.
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu