Zážeh
Zážeh
Jul 25, 2022
50: Martin Hošek | Jak na moderní B2B akvizici
Play • 42 min
„Vyhledávání byznysových oportunit do budoucna není otázkou pocitů, ale dobře nastavených byznys triggerů, které dokážu datově identifikovat, hlídat a filtrovat. Budoucnost je v lepší a datově podložené prioritizaci.“

Znáte nejrychleji mluvícího obchodníka v Čechách? A slyšeli jste někdy mluvit Martina Hoška? To je kulomet!

Martin Hošek pracuje v Imper. Nic vám to neříká? Pokud pracujete v B2B, tak když vám napovím: Leady, Merk a Monitora. Už jste doma? Nástroje, které prokazatelně zrychlují obchodní proces v B2B. Tak to přesně je Imper.

V dnešní době je důležité vědět! Když máte data, tak víte. Můžete být připraveni. Na zákazníka, obchodního partnera. Ještě před tím, než začnete obchodovat. Víte, kdo je váš zákazník, co potřebuje, kde ho tlačí bota. Nebo víte, že začíná rychle růst a vaše řešení mu pomůže ještě více akcelerovat. Tak ho oslovíte! Obchodní procesy se mění. Jsou jiné než před 5, 10 lety.

Data pomáhají rozvíjet obchod, marketing, či fungování firmy jako celku. A to mě baví, proto jsem Martina v Zážehu vyzpovídal na téma akvizice, ale také …

🔸 Proč vztahový byznys už není otázkou kafíčka?
🔸 Proč máme v Česku velký potenciál ke zlepšení akvizice?
🔸 Měl by akvizici a retenci mít na starosti jeden obchodník?
🔸 Jak vypadá reaktivní a proaktivní akviziční proces?
🔸 Vede cesta k lepšímu obchodu přes „datový prospekting“?

Jako vždy, i tady máme bonus. Mrkněte na www.martinhurych.com/zazeh. Tamtéž najdete i další epizody, rovněž včetně bonusů.
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu