Zážeh
Zážeh
Mar 21, 2022
32: Jan Mašek | Jak bojovat se zaprděností a podporovat inovativnost
Play • 46 min
„Připojte se k lidem, kteří určují trendy. Inspirujte se. Otevřete se. Začněte sbírat informace z venku. Vyhraďte si čas pro (sebe)vzdělávání. Připojte se třeba k Red Button a zmáčkněte červené tlačítko.“

Jan Mašek je jedním ze zakládajících členů skupiny Red Button, sítě lidí, připravených sdílet své know-how. Zároveň je jedním z nejviditelnějších propagátorů inovací a samoučících se organizací. Sám sebe představuje takto: „Propojuji lidi a vytvářím prostředí, aby se změny děly rychleji a nápady mohly růst.“. K tomu se nedá dodat vůbec nic.

Red Button je společenství lidí, jimž vývoj v Česku a specificky v podnikatelské bublině není jedno. Věří, že podnikatelé ovlivňují nejen svoje firmy, ale i společnost jako celek. Proto vytváří prostor pro sdílení a vzájemné synergie, jež jsou hybnou silou změn. Pomáhají leaderům naplno rozjet potenciál lidí ve firmě, vzájemně propojovat a inspirovat lidi mezi sebou.

Honza byl „innovation leaderem“ dříve, než spousta firem v Česku tento pojem vůbec znala. Proto má do startování inovací a budování inovativní kultury dlouhý vhled. Nedalo se toho nevyužít. Proto s Honzou probíráme následující otázky:

🔸 Je inovace pro klub vyvolených?
🔸 Jak (se) motivovat k inovacím?
🔸 Co je a proč vznikl RedButton?
🔸 Co je to učící se organizace a jak na ni prakticky?
🔸 Jak bojovat s českou zaprděností?

Mrkněte i na www.martinhurych.com/zazeh, kde najdete i další epizody, včetně bonusů. 
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu