81: Mysl a podnikání: Překonávání bariér na cestě k úspěchu
Play • 34 min
V tomto dílu podcastu se Šárka zaměřuje na jarní oživení a rozvoj podnikání. Společně s Martinem Kalendou, business mentorem a majitelem ImageLab, proberou, jak se lidé a podniky mohou rozvíjet a otevírat novým příležitostem.

Martin Kalenda, který má zkušenosti s výzkumem lidské mysli, sdílí své názory na největší bloky, které nás dělí od spokojenosti a úspěchu. Dále se zabývají tím, v jaké fázi vývoje firmy nejčastěji využívají různých rozvojových programů a jak se majitelé firem potýkají s hlediska rozvoje.

V podcastu se také dozvíte, proč je důležité definovat firemní hodnoty a jak může správné rozdělení rolí ve středním managementu zlepšit kvalitu výstupů a rozvoj firmy. Martin Kalenda navíc sdílí, který projekt s klienty na rozvoji jejich firmy ho zatím bavil nejvíce.

Poslechněte si tento inspirující díl, abyste získali nápady, jak pracovat na svém podnikání, osobním rozvoji, rodině nebo koníčcích. Šárka a Martin vám nabídnou cenné rady a úvahy, které vám pomohou nastartovat jaro plné energie a nových možností.

Přidejte se k nám na sociálních sítích:

FB: https://www.facebook.com/ConnectEconomicGroup
INSTA: https://www.instagram.com/ceg_connectgroup/?hl=cs
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/3229887
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCvMoP0Zhcoxk9kfsF9SUEyw
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu