72: Investování v dobách krize?
Play • 34 min
Také na vás dopadá aktuální ekonomická situace? Víte, že peníze ztrácí velice rychle svou hodnotu? Jak proti tomu můžete bojovat vy? O tématu investic jsme se tentokrát pobavili se zkušenou investiční poradkyní a autorkou podcastu Jamicast – Michalou Janatovou. Je opravdu taková krize? Dá se tato situace využít v náš prospěch?

Více v článku: https://www.connectgroup.cz/post/michala-janatova-dotazy-do-ceho-investovat-dostavam-dost-casto-tazatele-vetsinou-zklamu

Co je na její práci vzrušující a co naopak děsivé? Kolik je potřeba schůzek s investičním poradcem, abyste začali aktivně a správně investovat? Co znamená být investičním poradcem? Jaké to je, když klientovi oznámíme propady na trhu? Jakou roli má v práci investičního poradce psychologie? Jak moc jsme mohli předvídat bouchnutí přepumpovaného trhu? Jak jednat s klienty, kteří propadnou panice? Jaké jsou nejčastější situace, kdy se lidé obrací na investičního poradce? 

Má účetní radit, kam investovat peníze? Je možné daňově optimalizovat svůj vklad do investice? Očekávají klienti, že se investiční poradce bude orientovat v daních? Kdy je na místě přizvat přizvat si daňového poradce? Je teď to správné období pro investování? Aktuální situace otevírá nové možnosti. Jakou radu zdarma nám Michala věnuje? Do čeho se teď vyplatí investovat? Pojďme na to.

Přidejte se k nám na sociálních sítích:

FB: https://www.facebook.com/ConnectEconomicGroup
INSTA: https://www.instagram.com/ceg_connectgroup/?hl=cs
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/3229887/admin/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCvMoP0Zhcoxk9kfsF9SUEyw
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu