Luźno Przy Kawie
Luźno Przy Kawie
May 22, 2020
#32 PompujemyRadość (S02E20)
Play • 47 min

W dzisiejszym odcinku mamy przyjemność jak i również nasi słuchacze zajrzeć za kulisy crowdfounding’u. Ale nie takiego jak rozwamialiśmy w odcinku kilka tygodni temu. Ten jest wyjątkowy bo chodzi o pomoc dzieciakom i sprawienie im prezentu w dniu 1 czerwca. Studenci z inicjatywy KN Studenckiego Klubu Biznesu który prężnie działa na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego rozplanowali i zorganizowali zbiórkę pieniędzy by wesprzeć Klinikę Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Gdańsku. Ich celem jest zakup sprzętu który pomoże w ratowaniu dzieciaków które mierzą się z trudnościami, które są wyzwaniem nawet dla dorosłych. Przesłuchajcie żeby dowiedzieć się więcej ile wysiłku i planowania wchodzi w zorganizowanie takiej akcji.

Tu jeszcze kilka słów od naszych gości.

My - studenci z całej Polski solidarnie ratujemy życie dzieciom chorym na nowotwory!

Akcja *Pompujemy Radość* jest zorganizowana na rzecz podopiecznych *Fundacja z Pompą* bezpośrednio związanej z Kliniką Pediatrii, Hematologii i Onkologii w *Uniwersyteckie Centrum Kliniczne*. Koordynacją zajmują się Łukasz Dziekan i Natalia Kasprowicz z *Studencki Klub Biznesu* z *Uniwersytet Gdański*


Głównym celem jest zakup  specjalistycznego stołu zabiegowego do wykonywania zabiegów pobrania szpiku kostnego i punkcji, które wymagają OGROMNEJ precyzji (koszt około 50 000 zł), ale na tym nie poprzestajemy! Jesteśmy pełni optymizmu i chcemy zdziałać z Wami jak najwięcej! Mierzymy najwyżej jak się da!


PAMIĘTAJMY w tych niecodziennych czasach O INNYCH. Wpłać, by również Tobie pomaganie weszło w krew! Każda najmniejsza pomoc się liczy. Jest to najlepszy moment na polepszenie życia małych superbohaterów! 💜


Finał akcji odbędzie się 1 czerwca - data nieprzypadkowa. Chcemy żeby tegoroczny Dzień Dziecka stał się najgłośniejszy ze wszystkich!  


PAMIĘTAJCIE  #pompujemyradosc !💜


Pozdrawiamy Adam i Michał

@studenckiklubbiznesu

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/luzno-przy-kawie/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu