GayTalks CZ
GayTalks CZ
Apr 6, 2021
Psychické zdraví
Play • 54 min

Ahoj, v téhle epizodě se budeme věnovat hlavně tématu psychického zdraví a toho jak si ho udržet nejenom v období současné pandemie.

Jako host se k nám připojila Žaneta Krčilová, spoluzakladatelka startupu HEDEPY, který si jako jeden ze svým cílů klade zajistit lepší dostupnost psychoterapeutické pomoci díky možnostem, které nám poskytuje současná doba skrze své online prostředí.

Moc rádi jsme mezi sebou přivítali také terapeutku Marii Brichovou, která nám pomohla spolu s Žanetou zodpovědět po odborné stránce většinu našich dotazů.

Pokud vás HEDEPY a to co dělají zaujalo, můžete si o nich najít více informací přímo na jejich stránkách a dát jim follow na instagramu.

Za nás jde o jednu z obsahově nejlepších epizod. Doufáme, že se vám bude líbit a budeme jako vždy rádi za vaši zpětnou vazbu. Všechny kontakty na nás najdete na konci tohoto popisku.

V epizodě zmiňujeme i nově vznikající podcast od HEDEPY. Jakmile bude jeho první epizoda k dispozici, přidáme vám sem na ni odkaz, ať se můžete zaposlouchat do dalšího super obsahu :)

Přejeme příjemný poslech!

Martin, Anton a Tomáš

-----

Webové stránky podcastu: www.gaytalks.cz

Sociální sítě: Instagram (gaytalkscz), Facebook(GayTalks CZ)

-----

Vibe With Me by Joakim Karud http://soundcloud.com/joakimkarud Music promoted by Audio Library https://youtu.be/-7YDBIGCXsY

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/gaytalkscz/message
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu