Turn ONwelo
Turn ONwelo
Oct 6, 2022
Dzień dobry, my z Flutterem #4 – Przypadki użycia i testy wydajności
Play • 34 min

Dużo już powiedzieliśmy o Flutterze, o jego możliwościach oraz korzyściach z wdrożenia. A jak to wygląda w praktyce? W czwartym odcinku podkastu przytoczymy konkretne przypadki użycia tej technologii, opowiemy o aplikacjach zbudowanych na Flutterze, których możemy używać na co dzień, a także przyjrzymy się bliżej ich wydajności. Zapraszamy!


Rozmawiają:

Łukasz Lotkowski – Software Architect / Programming Group Leader. W Onwelo specjalizuje się w integracji systemów oraz wszelkich rozwiązaniach mobile (Native & Multiplatform). Pasjonat technologii, który z przyjemnością wspiera biznes, pełniąc rolę łącznika pomiędzy tymi dwoma obszarami. Miłośnik automatyzacji procesów. W wolnym czasie lubi przebiec półmaraton oraz pograć na jednej z wielu konsoli, które ma w swojej kolekcji.

Paweł Zawiślak – Flutter Tech Lead w Onwelo, specjalizujący się w obszarze rozwiązań wieloplatformowych, a w szczególności mobilnych. Ogromny fan technologii, psychologii oraz kreowania rzeczywistości poprzez tworzenie produktów. Lubi ludzi i wierzy, że od każdego można się czegoś nauczyć, a dzięki rowerowi wie, że może daleko zajechać.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu