Turn ONwelo
Turn ONwelo
Aug 24, 2022
Dzień dobry, my z Flutterem #2 - Wieloplatformowość niejedno ma imię
Play • 19 min

Faktem jest, że wieloplatformowość niejedno ma imię. W tym odcinku rozmawiamy o tym, jakie rozwiązania oprócz Fluttera pozwalają dostarczyć aplikację na wiele platform za pomocą jednego kodu źródłowego. 

Zdradzamy też, z jakim językiem programowania zaprzyjaźniony jest Xamarin, jakie webowe frameworki mogą być wykorzystywane do budowania aplikacji opartych o Ionic, co to takiego aplikacja hybrydowa, jak wykorzystywany jest WebView oraz jakie jasne i ciemne strony ma React Native.


Rozmawiają:

Łukasz Lotkowski – Software Architect / Programming Group Leader. W Onwelo specjalizuje się w integracji systemów oraz wszelkich rozwiązaniach mobile (Native & Multiplatform). Pasjonat technologii, który z przyjemnością wspiera biznes, pełniąc rolę łącznika pomiędzy tymi dwoma obszarami. Miłośnik automatyzacji procesów. W wolnym czasie lubi przebiec półmaraton oraz pograć na jednej z wielu konsoli, które ma w swojej kolekcji.


Paweł Zawiślak – Flutter Tech Lead w Onwelo, specjalizujący się w obszarze rozwiązań wieloplatformowych, a w szczególności mobilnych. Ogromny fan technologii, psychologii oraz kreowania rzeczywistości poprzez tworzenie produktów. Lubi ludzi i wierzy, że od każdego można się czegoś nauczyć, a dzięki rowerowi wie, że może daleko zajechać.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu