Turn ONwelo
Turn ONwelo
Sep 7, 2022
Dzień dobry, my z Flutterem #3 – Analiza SWOT
Play • 24 min

Każdy chce podejmować dobre decyzje. Czymś, co wpływa na ich słuszność, jest z pewnością wykonanie dobrze znanej analizy SWOT. W trzecim odcinku podkastu porozmawiamy o tym, czym jest ta analiza, co może nam dać oraz najważniejsze – odpowiemy dzięki niej na bardzo ważne pytanie: Czy wykorzystywanie Fluttera ma sens zarówno przy tworzeniu małych, wewnętrznych projektów, jak i pełnoprawnych, globalnych rozwiązań?Rozmawiają:


Łukasz Lotkowski – Software Architect / Programming Group Leader. W Onwelo specjalizuje się w integracji systemów oraz wszelkich rozwiązaniach mobile (Native & Multiplatform). Pasjonat technologii, który z przyjemnością wspiera biznes, pełniąc rolę łącznika pomiędzy tymi dwoma obszarami. Miłośnik automatyzacji procesów. W wolnym czasie lubi przebiec półmaraton oraz pograć na jednej z wielu konsoli, które ma w swojej kolekcji.


Paweł Zawiślak – Flutter Tech Lead w Onwelo, specjalizujący się w obszarze rozwiązań wieloplatformowych, a w szczególności mobilnych. Ogromny fan technologii, psychologii oraz kreowania rzeczywistości poprzez tworzenie produktów. Lubi ludzi i wierzy, że od każdego można się czegoś nauczyć, a dzięki rowerowi wie, że może daleko zajechać.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu