Obłędne Historie
Obłędne Historie
Apr 30, 2021
#11 O game thinking, odpowiedzialności projektanta i zabawie, która zwodzi na manowce w rozmowie z Radkiem Czahajdą i Markiem Janigaczem
Play • 1 hr 4 min

Błędy z grami w tle i błędy, wynikające ze specyfiki gier. O grach w biznesie i grach w projektowaniu, myśleniu i …życiu. #11 odcinek Obłędnych Historii to rozmowa z Markiem Janigaczem i Radkiem Czahajdą - autorami książki Game thinking w praktyce.

Dowiesz się z niej dlaczego gra wciąga i na co uważać, aby nie wpaść w jej pułapkę. Poznasz koleje obłędnych przygód projektantów gier, ale i lekcje, jakie wynieśli z nich nasi goście. Będzie o sztuce odmawiania i ocenie kiedy współpraca ma sens. Ale będzie też o jajkach i tym jak je gotować, aby się dobrze obierały ;)

Jeśli projektowanie gier to coś, co Ci w duszy gra, zachęcam Cię do wysłuchania całej rozmowy i sięgnięcia po rady naszych gości. Dowiesz się jak zacząć i czego potrzebujesz na start. A jeśli daleko Ci do tematu projektowania gier, bo priorytet to KPI’ie, targety i wzrost - posłuchaj cennych podpowiedzi jak uchronić swój biznes przed zejściem na manowce.

Na deser - niespodzianka od Marka i Radka: 25% zniżki na zakup ich książki lub zestawu książka + e-book Game thinking w praktyce.

Uzyskasz go wpisując kod OH w koszyku zamówienia na stronie https://gamethinking.space/

---

Bądźmy w kontakcie. Jeśli tylko masz uwagi lub propozycje, dotyczące podcastu (a może chcesz opowiedzieć o swoich błędach?) - napisz do mnie: linkedin.com/in/justyna-izydorczyk/

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu