DTF Magazine
DTF Magazine
Aug 31, 2021
#4 | Не тільки техно: чим живе нічний Львів і його електронна сцена
Play • 54 min

«Чи є нічне життя в регіонах і яке воно?» — одне із запитань, на яке ми шукатимемо відповідь у кожному місті. Починаємо зі Львова.

Що являє собою електронна сцена Львова й чим вона відрізняється від київської? Коли стався переломний момент? Які жанри переважають на львівських вечірках? Наскільки велика аудиторія, якій цікава електронна музика, і чому у Львові досі немає великого фестивалю електронної музики, на відміну від сусідніх Івано-Франківська й Тернополя? І що треба знати про «нічного мера» Львова? Розповідають журналіст, диджей і співзасновник формації Zavtra, вечірок Dzvin Дарко Лісень і промоутер, організатор серії техно-вечірок «Земляни» Данік Гелетій.

◽️ Ви слухаєте подкаст-проєкт DTF Magazine і Visa, який охопить шість українських міст. Щомісяця ми на власній студії їздитимемо в одне з них, щоб розповісти, чим живуть в регіонах та познайомити з головними локальними іменами, ком'юніті та ініціативами. Детальніше про проєкт — у наших соцмережах та у розділі «Подкасти» на сайті DTF Magazine.

☝🏼 І це ще не все. Під кожним епізодом ви знайдете спеціальні пропозиції від нашого інноваційного партнера міського життя Visa. Отже, якщо ви власник карти Visa і знаходитесь у Львові, то на вас вже чекають наступні знижки:

— 15% на поїздки містом на самокатах Bolt;
— подвійні бофони у мережі Local;
— 15%—20% у готелі Citadel Inn Hotel & Resort (для власників преміальних карт);
— 5-10% у Edem resort medical & spa (для власників преміальних карт).

Підписуйтесь на нас у SoundCloud, Apple Podcasts, Google Podcasts та інших, щоб точно не пропустити нові епізоди.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu