Voice of Commencis
Voice of Commencis
Jan 28, 2021
#10 - Devpod - Conversation on Software Technologies with Josh Long
Play • 52 min

Hazırlayan: Oytun Kurtar & Emre Nuri Yüksel

In this podcast, hosting Josh Long (@starbuxman), we tried to evaluate the progress in popular programming languages such as Java, Javascript, Virtual Machines, and so on.  Considering Java as the "most common and best" programming language, we discussed the future a little bit and the evolution of Humanity on Mars as well.

Bu podcast'te  Spring Developer Advocate Josh Long'u ağırladık, Developer Advocacy, Java, Javascript, sanal makineler ve Java'nın geleceği ile ilgili konuşmaya çalıştık.  Java'nın en populer ve iyi programlama dili olduğundan yola çıkarak yazılım teknolojilerinin bugunu ve geleceği üzerine bir sohbet gerçekleştirdik.

Commencis olarak, büyük veri, kullanıcı deneyimi, yazılım ve bulut bilişim alanındaki ürün ve çözümlerimizle Türkiye’de ve dünyada önde gelen markaların dijitalde büyümelerine öncülük ediyoruz.

İstanbul, İzmir, Londra ve Berlin ofislerimizde, alanında uzman 200’den fazla ekip arkadaşımızla, teknoloji uzmanlığı ve tecrübemizi birleştirerek sunduğumuz ürünlerle, gelişmiş bir dijital topluma giden yolu inşa etmeyi amaçlıyoruz.

www.commencis.com

www.commencis.com/careers/

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu